Уже традиційно на Тернопільщині проходить цікава та унікальна подія національного виміру – Західноукраїнський чемпіонат на кращі гібриди кукурудзи та цукрового буряку. Учетверте його провели 19 жовтня 2018 року на базі ПАП «Агропродсервіс» у селі Настасів Тернопільського району.

Компанія забезпечила одинакові умови вирощування сільсько-господарських культур для всіх учасників змагань: від посіву до збирання. В чемпіонаті взяли участь 12 провідних насіннєвих компаній, з них 4 компанії, які представили 25 гібридів цукрового буряку.
Урочисто відкрив захід генеральний директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран, який привітав всіх учасників та гостей із аграрним святом, адже це унікальна можливість на демонстраційних полях визначити кращі гібриди в однакових техніко-технологічних та погодних умовах і ознайомитись з результатами врожайності в онлайн-режимі.
Нагороду на кращий гібрид цукрового буряку за найвищу цукристість  отримали гібриди буряків французької компанії Florimond Desprez  

1 місце:  НАРКОС  18,39 %
2 місце:  ШЕВАЛЬЄ  18,24%

Результати по врожайності не прийняли до уваги через несприятливі погодні умови. Рішення прийнято представниками насіннєвих компаній.

Наші партнери

Консультації

Продаж та поставка насіння

Тел. дир.: +380 (67) 36-16-777