Наш партнер - Florimond Desprez

КОРОТКО ПРО КОМПАНІЮ FLORIMOND DESPREZ

Флорімон Депре - незалежна сімейна компанія. Створена в 1830 році на півночі Франції в місті Крапель-ан-Певель, компанія Флорімон Депре накопичує свій досвід і знання протягом вже п'яти поколінь. На сьогоднішній день товарообіг компанії Флорімон Депре становить 313 мільйонів євро, а чисельність співробітників 1060 осіб, 13% товарообігу направляють на науково-дослідницьку діяльність.

Фахівці компанії Флорімон Депре працюють над селекційними програмами різних сільськогосподарських культур: цукровий буряк, кормовий буряк, цикорій кореневий, м'яка і тверда пшениця, ячмінь, тритикале, ріпак, зерновий горох, люпин, люцерна.

Селекційні станції компанії Флоримон Депре розташовані як у Франції: Крапель-ан-Певель, Увіль-ля-Бранш і Лектур, так і за її межами: Марокко, Аргентина, Угорщина,Росія.

СТВОРЕННЯ НОВИХ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ СОРТІВ І ГІБРИДІВ

Основна діяльність компанії Флорімон Депре полягає у виведенні нових високопродуктивних сортів і гібридів. Компанія визначає цілі своєї селекції, виходячи з агрономічних, технологічнихі екологічних критеріїв.

Компанія Флорімон Депре є не тільки оригінатором сортів і гібридів, а й виробником насіння, застосовуючи таким чином свої інновації в різних галузях сільського господарства.

РУКОВОДСТВО

Франсуа Депре, Президент Мезон Флорімон Депре

Бруно Депре, Президент Флорімон Депре Вев е Фіс

 

 

Наші партнери

Консультації

Продаж та поставка насіння

Тел. дир.: +380 (67) 36-16-777