Протруйники

НАЗВА ПРОТРУЙНИКА ДІЮЧА РЕЧОВИНА, г/л ПРИЗНАЧЕННЯ КУЛЬТУРИ

ТАРА,

л

КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА
АЛЬФА-ПРОТРУЙНИК Тебуконазол, 60 г/л + Імазаліл, 100 г/л Системний фунгіцид для протруювання насіння ЗЕРНОВІ ЗЛАКОВІ КУЛЬТУРИ, СОЯ, СОНЯШНИК, КУКУРУДЗА ( НА ЗЕРНО)   Надійний захист від комплексу збудників хвороб, які передаються через насіння в ґрунт. Має добре виражену ріст регулюючу дію, що сприяє інтенсивному та рівномірному наростанню кореневої системи. При застосуванні в рекомендованих нормах не фітотоксичний для рослин. Зручний у використанні. Присутність імазалілу знижує вірогідність виникнення резистентності. Контроль збудників пітієвих грибів.
ДІКСІЛ УЛЬТРА Тебуконазол, 120 г/л Системний фунгіцид для протруювання насіння превентивної дії ЗЕРНОВІ ЗЛАКОВІ КУЛЬТУРИ 5 Системний протруйник, який має захисну, профілактичну та лікувальну дії. Тривалий період захисної дії, дозволяє знизити кількість обробок фунгіцидами або й зовсім виключити (на ярових культурах). Вирізняється найбільшою активністю серед протруйників проти сажкових хвороб. Діє як регулятор росту рослин, підвищує зимостійкість та посухостійкість завдяки розвитку потужної кореневої системи.
КОМАНДОР ЕКСТРА Імідаклоприд, 600 г/л Системний інсектицид контактно-кишкової дії для обробки насіння з метою захисту рослин від широкого спектру шкідників ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ, КУКУРУДЗА, СОНЯШНИК, РІПАК, ЦУКРОВИЙ БУРЯК, КАРТОПЛЯ 5 Широкий спектр дії. Відсутність резистентності у шкідників завдяки новому механізму дії. Надійно захищає всю рослину від основних наземних грунтових шкідників. Тривалий період захисної дії, навіть в жарку погоду. Відсутність фітотоксичності. Низькотоксичний для людей та безпечний для навколишнього середовища. Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні насіння.

Консультації

Продаж та поставка мікродобрив, ЗЗР, насіння.

09100 Україна, Київська область

Біла Церква, вул. Київська, 50 офіс 10

(04563) 38468 , (04563) 59603 , 067 361 67 77

Google+