Фунгіциди

НАЗВА ФУНГІЦИДУ ДІЮЧА РЕЧОВИНА, г/л ПРИЗНАЧЕННЯ КУЛЬТУРИ

ТАРА,

л

КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА
АЛЬФА-ЕПОКСІЛ Епоксиконазол, 187 г/л + Тіофанат-метил, 310 г/л Системний фунгіцид для захисту від комплексу хвороб зернових культур ПШЕНИЦЯ ОЗИМА, ЯЧМІНЬ, БУРЯКИ ЦУКРОВІ, ГОРОХ 5 Широкий спектр дії – особливо важливо при змішаних інфекціях. Має тривалий період захисної дії (від 3 тижнів, в залежності від культури, інфекційного навантаження, погодних умов). Швидко пересувається і захищає всю рослину, навіть у тих місцях, на які під час обробки не впало ані краплі робочого розчину (препарат рухається акропетально – знизу вгору). Надійно працює при холодній та вологій погоді. Завдяки наявності двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів. Добре змішується з багатьма гербіцидами та інсектицидами. Продовжує вегетацію до тижня, що веде до підвищення врожаю.
АЛЬФА-ЛІКАР Азоксістробін, 250 г/л Системний фунгіцид для захисту овочевих культур та винограду від основних хвороб ОГІРКИ, ТОМАТИ, ВИНОГРАД, КАРТОПЛЯ, ГОРОХ ОВОЧЕВИЙ, ХМІЛЬ, ЦИБУЛЯ, КАПУСТА 1 Ефективний проти 4-х класів грибів фітофтороз, борошниста та несправжня роса, сіра та інші гнилі). Забезпечує відсутність перехресної стійкості патогенів. Проникає до необроблених частин рослини, не змивається дощем. Антиспорулентна дія (знищує спори гриба). Безпечний для рослин, споживачів та довкілля.
АЛЬФА-МІДЬ Гідроксид міді, 770 г/л Фунгіцид контактної дії ТОМАТИ, ВИНОГРАД, ЯБЛУНЯ, ГРУША, ВИШНЯ, ЧЕРЕШНЯ, ПЕРСИК, СЛИВА, КАРТОПЛЯ, ОГІРКИ, КАВУНИ, ЦИБУЛЯ, КВІТИ

5

10

Широкий спектр фунгіцидної та бактерицидної дії. Перешкоджає проростанню спор і поділу клітин збудника. Не фітотоксичний для рослин завдяки збалансованому вмісту міді і відсутності хлору. Зручний у застосуванні, не забиває розпилювачі обприскувачів. Підвищена стійкість до змивання дощем. Препарат має високий ефект прилипання, якісно та рівномірно наноситься на оброблювану поверхню. Забезпечує захист від заморозків до -5°C.
АЛЬФА-СТАНДАРТ Карбендазим, 500 г/л Системний фунгіцид захисної та куративної дії ЦУКРОВІ БУРЯКИ, ОЗИМА ПШЕНИЦЯ, СОНЯШНИК, ЯЧМІНЬ ЯРИЙ ТА ОЗИМИЙ, ПШЕНИЦЯ ЯРА, ЖИТО 5 Високоефективний захист проти широкого спектра хвороб. Відмінний контроль грибкових захворювань у різноманітних кліматичних умовах. Має профілактичну та лікувальну дію, зупиняючи захворювання в ранній фазі. Висока біологічна ефективність. Простий у застосуванні. Має подовжений період захисної дії. Має швидку стоп-дію. Ефективний при одноразовому застосуванні. Відсутність фітотоксичності. Високо економічний.
АЛЬФА-ТЕБУЗОЛ Тебуконазол, 250 г/л Системний фунгіцид превентивної дії ОЗИМИЙ РІПАК, ПШЕНИЦЯ ЯРА ТА ОЗИМА, ЯЧМІНЬ ЯРИЙ ТА ОЗИМИЙ, ЖИТО, ОВЕС, СОЯ, ВИНОГРАД 5 Високоефективний фунгіцид з ярко вираженою системною дією. Має швидкий добре виражений стоп-ефект. Справляє захисну, профілактичну та лікувальну дію. Найактивніший в класі триазолів. Швидко проникає в рослини 1-2 години. Довготривалий ефект 2-4 тижні. Виражена ріст регулююча дія. Відсутність фітотоксичності.
БОГАТИР ЕКСТРА Манкоцеб, 640 г/л + Металаксил, 80 г/л Комбінований фунгіцид системної та контактної дії для захисту від широкого спектру хвороб рослин ТОМАТИ, ОФОЧЕВІ (ОГІРКИ, КАРТОПЛЯ ЦИБУЛЯ КРІМ «НА ПЕРО»), РІПАК ОЗИМИЙ ТА ЯРИЙ, ВИНОГРАД, ХМІЛЬ

1

5

Широкий спектр дії – пригнічує близько 400 збудників хвороб. Ефективність на всіх стадіях розвитку рослин. Захист всієї рослини. Подвійна дія завдяки системному та контактному компонентам. Стійкість до змивання дощем. Надійний захист проти хвороб навіть за несприятливих погодних умов. Малотоксичний для людини, тварин, птахів, бджіл.
ФЕНІКС Флутриафол, 250 г/л Системний фунгіцид превентивної та куративної дії для захисту від широкого спектру збудників хвороб рослин ОЗИМА ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ ЯРИЙ ТА ОЗИМИЙ, ЖИТО, ЦУКРОВІ БУРЯКИ, ВИНОГРАД, ЯБЛУНЯ 5 Широкий спектр лікувальної та захисної дії. Швидко проникає в рослину і забезпечує надійний захист від зовнішньої і внутрішньої інфекції. Гнучкість у застосуванні. Стійкий до змивання дощем уже через годину після обприскування. Має подовжений період захисної дії (до 6-8 тижнів). Нефітотоксичний. Застосування багаторазово окуповує затрати на обробку.

Консультації

Продаж та поставка мікродобрив, ЗЗР, насіння.

09100 Україна, Київська область

Біла Церква, вул. Київська, 50 офіс 10

(04563) 38468 , (04563) 59603 , 067 361 67 77

Google+