Мікродобрива від провідного світового виробника

drt logo normDRT входить в транснаціональну корпорацію SQM (Чилі), яка є лідером світового ринку з виробництва калійних, спеціальних добрив, йоду та літію. SQM має монопольний доступ до сировинних запасів нітрату калію (пустеля Атакама), одного з компонентів для виробництва комплексних добрив.

Виробництво добрив розміщено на заводі компанії Doktor Tarsa (DRT), розташованому в Анталії (Туреччина). Це найбільший і найсучасніший завод в Європі з виробництва комплексних добрив з мікроелементами.

Конкурентоспроможність добрив забезпечується стабільністю сировини, використанням сучасного обладнання, технологічних новинок, а також постійним вхідним контролем сировини і контролем якості готової продукції. Він здійснюється незалежною агрохімічною лабораторією DOKTOLAB, сертифікованою за міжнародними стандартами TSE / EN ISO 17025.

Всі без винятку добрива, як кристалічні, так і суспензії, мають 100% розчинність, високий вміст елементів живлення. Вони зручні в застосуванні, як для позакореневих підживлень, так і для фертигації. Ефективність добрив підтверджена багаторічною світовою практикою.

Консультації

Продаж та поставка мікродобрив, ЗЗР, насіння.

09100 Україна, Київська область

Біла Церква, вул. Київська, 50 офіс 10

(04563) 38468 , (04563) 59603 , 067 361 67 77

Google+