Наша компанія є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Florimond Desprez в Україні

Після моніторингу ринку ми зупинили свій вибір на Французькій компанії «Мезон Флорімон Депре», яка нині є Світовим лідером по селекції цукрових буряків. Цей статус був отриманий в 2005 році після придбання Адванта Незерлендс Холдинг БВ, міжнародної насіннєвої компанії, тепер вона носить ім'я СЕСВандерХаве (SESVanderHave). Президент компанії в даний час Франсуа Депре.

Протягом двох століть компанія Мезон Флорімон Депре залишається вірною єдиній меті: створення нових сортів рослин шляхом селекційного відбору і генетичного вдосконалення з наступними культурами:

  • Технічні: цукрові буряки і цикорій.
  • Зернові: пшениця, ячмінь і тритикале.
  • Олійні і бобові: ріпак, горох і люпин.
  • Кормові: буряк кормовий та люцерна польова.

Працюючи на п'яти власних станціях, розташованих у різних агрокліматичних зонах в Марокко, Іспанії, Італії, Чехії та Сполучених Штатах. Кваліфіковані селекціонери виробляють тисячі схрещувань, головним чином у теплицях, і щорічно проводять польові дослідження сотень тисяч ліній. Для підвищення хворобостійкості, рослини штучно інфікуються, в результаті чого з'являються стійкі сорти і гібриди.

За підсумками 2013 року товарообіг Мезон Флоримон Депре на насіння цукрових буряків у Світі зайняв ПЕРШЕ місце, і не поступилися позиції і на сьогоднішній час, де річний оборот компанії склав 280 млн. євро. Ці факти підтверджують реалізацію поставлених цілей щодо якості.

Консультації

Продаж та поставка мікродобрив, ЗЗР, насіння.

09100 Україна, Київська область

Біла Церква, вул. Київська, 50 офіс 10

(04563) 38468 , (04563) 59603 , 067 361 67 77

Google+